از عمرم درست استفاده نکردم چه کار کنم که دیگه حسرت گذشته رو نخورم؟

از عمرم درست استفاده نکردم چه کار کنم که دیگه حسرت گذشته رو نخورم؟

از عمرم درست استفاده نکردم چه کار کنم که دیگه حسرت گذشته رو نخورم؟

سلام به تمام خانواده برتری های گل
من دختری ۱۹ ساله، در آستانه ۲۰ سالگی هستم. تو این ۱۹ سال، از وقت و عمرم درست استفاده نکردم. خدای ناکرده فکر بد نکنین. منظورم اینه که به بطالت گذروندم. چه کارها که نمیشد در این ۱۹ سال انجام بدم، چه کلاس هایی که میتونستم برم ولی نرفتم، نمازهام رو نمیخوندم (۱۰ سال نماز قضا دارم). البته ذات پاکی دارم. تابستون ها تا ظهر میخوابیدم و بدون هدف بودم. ۱۹ سال سن کمی نیست. وضع مالی مون به شدت پایینه. وقت این که سرکار برم رو ندارم. بابام ۱ میلیارد بدهکاری داره. گاهی اوقت در ماه ۳۰۰ تومان پول داره. مامان و خواهرم عفت کلام ندارند و بیشتر وقت ها با داد و بیداد حرف هاشون رو میزنن و با هم دیگه همیشه بحث میکنیم.
کارهای مفیدی که انجام دادم، این بود که کلاس نقاشی روی پارچه رفتم. به مدت یک ماه باشگاه رفتم ولی به علت آسیبی که به بدنم رسید دیگه ادامه ندادم . ۵ جلسه کلاس آشپزی رفتم. تو مدرسه همیشه شاگرد اول و بچه مثبت کلاس بودم. الان هم در دانشگاه پیام نور در رشته ی مورد علاقم مشغول به تحصیل هستم و تا الان معدلم بالا بوده. تا الان خودم رو پاک نگه داشتم و قیافه م هم متوسط به بالا یا خوشگلم، مهربون هم هستم ولی بعضی ها از این مهربونیم سوء استفاده کردند. (حمل بر خود تعریفی نباشه)
چه کار کنم که دیگه حسرت گذشته رو نخورم؟، گاهی وقت ها با خودم میگم ۱۹ سالم رفت، دیگه چه فایده داره، حدود سه ماه دیگه به عرصه ی جوونی پا میگذارم، بهم بگین چه کار کنم؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *