ذبیح الله خداییان روز پنجشنبه در جلسه شورای قضایی لرستان افزود: باید بسیاری از اختلاف‌ها را قبل از اینکه منجر به زندانی شدن افراد شود حل و فصل کنیم و توجه کنیم زندان جای افرادی است که اگر در میان مردم باشند جامعه را به زندان تبدیل می کنند.

وی اظهار داشت: برای مبارزه با فساد باید از دانه درشت‌ها شروع کنیم که خوشبختانه طی ماه‌های اخیر خبرهای خوبی در زمینه مبارزه با مفاسد اقتصادی منتشر شده است.

 وی تصریح کرد:‌ در مدیریت جدید دستگاه  قضا به دنبال تسریع در رسیدگی‌ها همراه با کیفیت و دقت در  اجرای احکام هستیم که البته همزمان با این مهم؛ احترام گذاشتن به ارباب رجوع باید سر لوحه کارکنان سازمان ثبت اسناد و املاک کشور باشد.

معاون قوه قضائیه با بیان اینکه دستگاه قضا تسریع در اجرای احکام را عاملی بازدارنده از جرم می داند ادامه داد: باید تمام دستگاههای اجرایی و حکومتی کشور در راستای مبارزه با جرم و پیشگیری از آن وظایف خود را به خوبی انجام دهند و برای ارتقا امنیت جامعه بانک اطلاعاتی محکومین و مجرمین را رصد و بروزرسانی کنیم.

خداییان پیشبرد اهداف اقتصادی مقاومتی را از دیگر اهداف قوه قضاییه برشمرد و گفت: دستگاه قضایی لرستان باید به حل مشکلات واحدهای تولیدی کمک کند زیرا  این استان از جمله مناطق با جمعیت بالای بیکاری در کشور است.

وی افزود: رئیس جدید دادگستری لرستان از نیروهای متعهد و متخصص در حوزه قضایی کشور است که  با حضور وی این استان در آینده ای نزدیک شاهد تحولات و پیشرفت دستگاه قضایی خواهد بود.

۷۲۶۹/۷۲۷۳

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *